Namų puslapis
Svetainės struktūra
El. paštas
Logotipas

Darbas kompanijoje:

Kompanijos darbuotojams siūlome šiuolaikiškai ir ergonomiškai įrengtas darbo vietas, naujausias darbo priemones, lankstų darbo dienos grafiką, reglamentuotą darbo valandų kiekį. Kompanija ir planuojami padaliniai yra įsikūrę nepriekaištingo susisiekimo vietose atvykstant iš bet kurios miesto dalies.

Kompensavimo sistema perskirsto didesnę pajamų dalį darbuotojams, todėl užtikrinamas aukštesnis nei vidutinis atlygis, o vertinimo ir atrankos sistema užtikrina harmoniją ir puikią darbinę atmosferą.

Kompanija yra nuolatos auganti ir besiformuojanti, todėl atsiranda vis daugiau naujų pareigybių, kas suteikia dideles galimybes siekti karjeros ir neužsibūti vienoje vietoje. Atvira vertinimo sistema panaikina bet kokį šališkumą siekiant norimo karjeros laiptelio.

Visi kompanijos projektai yra orientuoti į pasaulinę rinką, todėl visi kompanijoje vykstantys procesai yra palaikomi aukštame kokybiniame lygyje. Pasauliniai reikalavimai, iššūkiai ir galimybės, skatina kompanijos darbuotojus pastoviai naujinti ir gilinti savo turimas žinias bei pritaikyti jas praktikoje, žengiant koja kojon su savo srities specialistais ir progresu savo srityje.

Jei jus sudomino galimybė įsidarbinti mūsų kompanijoje, maloniai prašome susipažinti su įsidarbinimo tvarka, pasiteirauti dėl galimybės įsidarbinti arba atsiųsti savo CV.

 
© 2005-2011 Inovaciniai Sprendimai