Namų puslapis
Svetainės struktūra
El. paštas
Logotipas

1. Informacija apie darbo vietas

Informaciją apie naujai atsiradusią darbo vietą mūsų kompanijoje jūs galite rasti dienraščių skelbimuose, atitinkamose naujienų grupėse, forumuose, darbo vietos pobūdį atitinkančios srities svetainėse. Priklausomai nuo reikiamo kompetencijos lygio, mes naudojame įvairias potencialaus darbuotojo informavimo priemones apie atsiradusias darbo vietas. Visos esamos darbo vietos pateikiamos mūsų svetainėje.
Pats paprasčiausias būdas sužinoti apie naujas darbo vietas yra atsiųsti savo CV su kontaktine informacija ir pageidaujama užimti pozicija. Visus CV mes kaupiame duomenų bazėje ir atsiradus naujai darbo vietai mūsų kompanijoje mes informuojame elektroniniu paštu arba telefonu.

2. Darbuotojų atranka

Atsiradus naujai darbo vietai, yra organizuojama atranka ir visa informacija susijusi su darbo vieta paskelbiama informavimo šaltiniuose. Suteikiame laiko tarpą nuo vienos iki trijų savaičių CV ir motyvacinio laiško atsiuntimui. Skelbime yra nurodomas laiko terminas, kuris skiriamas CV priėmimui. Kiekvienas atsiuntęs CV, gauna patvirtinimą elektroniniu paštu, kad jo/jos CV užregistruotas ir kad su juo/ja bus susisiekta ir ar pateko į sekantį atrankos etapą. Gavus visus CV ir motyvacinius laiškus, 2 - 3 dienas trunka pirminis kandidatų pagal CV ir motyvacinius laiškus įvertinimas.
Po pirminio įvertinimo visi nepatekę pretendentai yra informuojami elektroniniu paštu, o pasirinkti kandidatai telefonu yra pakviečiami į pokalbį, susitariant dėl abiejom pusėm patogaus laiko. Pokalbis trunka nuo pusės valandos iki valandos su puse, pokalbyje su kandidatu dalyvauja srities specialistas ir projekto vadovas. Pasibaigus pokalbiui su kandidatu, jis informuojamas, kada laukti atrankos rezultatų. Įvertinus visus pretendentus, dalyvavusius pokalbyje, pasirenkamas vienas kandidatas, jis bus informuojamas telefonu ir pakviečiamas atvykti pasirašyti darbo sutartį. Visi nepatekę kandidatai informuojami telefonu, kad nepateko.

3. Priėmimas į darbą

Pagal suderėtas darbo sąlygas ir sutartą atlyginimą pasirašoma darbo sutartis. Naujas darbuotojas instruktuojamas dėl darbų ir priešgaisrinės saugos, supažindinamas su darbo vieta, su savo pareigybėmis, detaliau supažindinamas su kompanijos vizija, misija, tikslais, vertybėmis bei veiklomis. Vėliau vyksta supažindinimas su personalu ir su komandos nariais. Apibrėžiama komandos ir jo vieta konkrečiame projekte, apibrėžiama pati projekto vieta organizacijoje. Vyksta tolesnis supažindinimas su darbo priemonėmis, metodais, principais, vidine tvarka, kompensavimo ir vertinimo schemomis. Pradedamas integravimas į darbinę ir socialinę aplinką kaip pilnaverčio darbuotojo ir komandos nario.

 
© 2005-2011 Inovaciniai Sprendimai